Yargo de Lucca oljemålning

Yargo de Lucca oljemålning
Yargo de Lucca oljemålning
Yargo de Lucca oljemålning
Yargo de Lucca oljemålning
Yargo de Lucca oljemålning
Yargo de Lucca oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YARGO DE LUCCA (1925-2008): Starry night of the north, signerad, olja på duk, 82x100 cm

Dukhål

916655

2021-05-18