Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, delvis förgylld, träskuren, 67x32 cm

Bruksslitage, färgbortfall, avslag

916664

2021-05-18