Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO, efter: Figurkomposition, 1943, signerad i trycket, numreradf i blyerts, 279/300, etsning, synligt bladmått ca 27x19 cm
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich
916666
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här