Picasso etsning

Picasso etsning
Picasso etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO, efter: Figurkomposition, 1943, signerad i trycket, numreradf i blyerts, 279/300, etsning, synligt bladmått ca 27x19 cm

Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich

916666

2021-05-17