Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, alabaster, 1900-tal, kvadratisk fotplatta, höjd inkl. lampsockel 52 cm

Zustandsbeschreibung

Alabaster med nagg förekommer

916669

2021-05-17