Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, alabaster, 1900-tal, kvadratisk fotplatta, höjd inkl. lampsockel 52 cm
Zustandsbeschreibung
Alabaster med nagg förekommer
916669
2021-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner