Seed Design golvlampa

Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa
Seed Design golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEED DESIGN, golvlampa, 2000-tal, kromad stomme, glasskärm, dimbar, höjd ca 134 cm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

916676

2021-05-18