Vilhelm Bjerke Petersen litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (6) Kompositioner med kvinna, signerade Vilh. Bjerke Petersen, numrerade 56,87,89,90,91,92/350, litografier, bildyta ca 19x24 cm vardera
Gulnade
916707
2021-05-17