Vilhelm Bjerke Petersen litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (6) Kompositioner med kvinna, signerade Vilh. Bjerke Petersen, numrerade 56,87,89,90,91,92/350, litografier, bildyta ca 19x24 cm vardera

Gulnade

916707

2021-05-17