Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
DEKORELEMENT, skuren ek, i form av kantusblad, 1800-tal, senare toppskiva, vägghängd, höjd ca 29, 19x17 cm
Åldersrelaterat slitage, rester av kredering och förgyllning
916715
2021-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här