Skrivbord samt stol

Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol
Skrivbord samt stol

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD SAMT STOL, engelsk stil, 1900-tal, höjd ca 78 cm, 121x61 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, 1 st list är lös och medföljer

916719

Päivämäärä:

2021-05-18