Skrivbord samt stol
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD SAMT STOL, engelsk stil, 1900-tal, höjd ca 78 cm, 121x61 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, 1 st list är lös och medföljer
916719
Päivämäärä:
2021-05-18