Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOL, 1900-talets mitt, England, mahogny, djuphäftad sits i svart läder, sitthöjd ca 48 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
916729
2021-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner