Carl Ryd 1919

Carl Ryd 1919
Carl Ryd 1919
Carl Ryd 1919
Carl Ryd 1919
Carl Ryd 1919
Carl Ryd 1919

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL RYD (1883-1958): Stenbrott, monogramsignerad och daterad CR 19, olja på pannå, ca 34x43,5 cm

Mindre torrsprickor

916734

2021-05-17