Bengt Lindström Figurkomposition
2021-05-17
916735
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt numrerad 56/150, bladmått ca 75x56 cm