Karl Axel Pehrson, Skalbaggar (5 st)

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (6) Skalbaggar samt Landskap, signerade, numrerade och daterade, grafiska blad, 29x21 cm vardera samt 20x29 cm

916740

2021-05-17