Skrivbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, skiva fanérad i ek, benställning och hurts i lackerad metall, höjd ca 78, 124x62 cm, nyckel saknas
Slitage, senare skiva, hål på bakstycke av hurts, nyckel saknas
916749
2021-05-18