Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, skiva fanérad i ek, benställning och hurts i lackerad metall, höjd ca 78, 124x62 cm, nyckel saknas

Zustandsbeschreibung

Slitage, senare skiva, hål på bakstycke av hurts, nyckel saknas

916749

2021-05-18