Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARBETSBÄNK, för silversmide, furu, 1800-tal, 8 lådor, ca höjd 72, 112x42 cm
Bruksslitage, märken förekommer
916763
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här