Butlers tray soffbord

Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord
Butlers tray soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTLERS TRAY, fanérat med mahogny, 1900-talets andra hälft, höjd 53, 134x79 cm

Bruksslitage, märken förekommer

916774

2021-05-17