Spelautomat Rotamint

Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint
Spelautomat Rotamint

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELAUTOMAT, "Rotamint", 1960/70-tal, nyckel medföljer, höjd ca 70, 50x16 cm

Slitage, märken, funktion ej kontrollerad, SAV garanterar ej funktion

916775

2021-05-18