Klubbat för:
400 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
BORDSLAMPA, jugendstil, 1900-tal, kupa i glas, höjd ca 42 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
916780
Date:
2021-05-18
Our archive
Past auctions