Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Flickporträtt, signerad Harald Lindberg, datering i blyerts 1941, olja på duk lagd på pannå, ca 42x30 cm

Nålhål

916783

2021-05-18