Skulptur trä Afrika

Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika
Skulptur trä Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Afrika, trä, i form av manshuvud, höjd ca 33 cm

Slitage, spricka på ena sidan

916784

2021-05-18