Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal, bemålat, höjd ca 100 cm

Slitage

916796

2021-05-18