Resväska skinn

Resväska skinn
Resväska skinn
Resväska skinn
Resväska skinn
Resväska skinn
Resväska skinn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESVÄSKA, skinn, 1900-talets första hälft, ca 60x30 cm

Slitage

916797

2021-05-18