Balfåtöljer 1 par empirestil

Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil
Balfåtöljer 1 par empirestil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil omkring 1900, stomme av mahogny, textilklädsel, egyptiserande dekorelement av mässing, sitthöjd 45, bredd 60, djup 64

Förstärkningar, slitage, repor, märken, fläckar, lösa möbelband

916800

2021-05-17