Gunnar Nylund, skål, Rörstrand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NYLUND (1904-1997): Skål, Rörstrand, signerad GN ARO, R Sweden, stengods, blåglaserat, oval form, längd 16, höjd 8 cm

Bruksslitage

916802

2021-05-23