Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, "Headman", Kosta Boda, signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, höjd ca 20 cm, sockel 17x17cm
916813
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här