Bertil Vallien headman

Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman
Bertil Vallien headman

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, "Headman", Kosta Boda, signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, höjd ca 20 cm, sockel 17x17cm

916813

2021-05-27