Bertil Vallien skulptur Headman

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERTIL VALLIEN, skulptur, "Headman", Kosta Boda, signerad B.Vallien, numrerad 4090335, glassfär med silver ansikte på marmorsockel, höjd ca 20 cm, sockel 17x17cm

Kuntoraportti

916818

Päivämäärä:

2021-05-27