Bertil Vallien skulptur Headman
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERTIL VALLIEN, skulptur, "Headman", Kosta Boda, signerad B.Vallien, numrerad 4090335, glassfär med silver ansikte på marmorsockel, höjd ca 20 cm, sockel 17x17cm
Kuntoraportti
916818
Päivämäärä:
2021-05-27