Edition Eté Chanel Örhänge Vintage
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHANEL, örhänge, vintage, gulmetall och svart sten i kompositmaterial, dekor med förgyllt dubbelmonogram CC, clipsmodell, diam ca 28.5 mm
Bruksskick. Clips och baksida med äldre limmad filt/ dyna.
916820
2021-05-30