Skolbänk

Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOLBÄNK, tidigt 1900-tal, furu, höjd ca 76 samt 113x79 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

916822

2021-05-17