Klubbat för:
11 000 EUR
Utropspris
4 000 EUR
PAAVO TYNELL, BORDLAMPA, Taito Oy 1940-tal, klar mässing, tygskärm, diameter 42 cm, höjd 77,5cm.
Åldersrelaterat slitage och fläckar
916826
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här