Björn Lindroth litografier
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): 5 st, Skärgårds samt fågelmotiv, signerade, 4 numrerade i olika upplagor, en betitlad "Soluppgång i havsbandet", färglitografier, bildmått ca 27x42, 31x42, 38x50, 43x60, 49x71 cm
Ej examinerade ur ram
916832
2021-05-18