Skolbänkar

Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar
Skolbänkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLBÄNKAR, 3 st, 1900-talets mitt, lackad björk, högsta höjd ca 66 samt 65x54 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

916835

2021-05-18