Skolbänk

Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKOLBÄNK, 1900-talets mitt, delvis bemålad furu, höjd ca 75 samt 65x55 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

916838

2021-05-18