Alain Soucasse etsningar

Alain Soucasse etsningar
Alain Soucasse etsningar
Alain Soucasse etsningar
Alain Soucasse etsningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALAIN SOUCASSE (Frankrike, född 1951): 5 st, Figurompositioner, signerade och numrerade 2/40, 35/80, 3 st E.A, 4 st daterade -78, etsningar, bildmått ca 6x4-15x10,5 cm

Ej examinerade ur ram

916841

2021-05-18