Skrivpulpet

Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet
Skrivpulpet

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

SKRIVPULPET, tidigt 1900-tal, med tre lådor, furu, höjd ca 87 samt 118x63 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

916842

2021-05-18