Alain Soucasse etsningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALAIN SOUCASSE (Frankrike, född 1951): 4 st, Figurompositioner, signerade och numrerade 27/70, 55/70, 75/95, 73/150, daterade -77, 78, 79, etsningar, bildmått ca 17x15, 17x17, 20x14, 23x19 cm
Ej examinerade ur ram
916846
2021-05-18