Matbord 1900-tal

Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, glasskiva vilandes på bockar av metall, höjd ca 72 cm, 140x80 cm

Slitage

916859

2021-05-18