Kandelaber art deco

Kandelaber art deco
Kandelaber art deco
Kandelaber art deco
Kandelaber art deco
Kandelaber art deco
Kandelaber art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KANDELABER, art deco, tenn, 1930-tal, tre ljuspipor på c-form, rektangulär fotplatta, höjd 18, längd 26 cm.

Något bruksslitage, gravyr.

916862

2021-05-22