Bordslampa Kina
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, Kina, porslin, 1800-tal, fasettformad på rund fot med blå underglasyrdekor, höjd 24 cm inklusive armatur.
Något ytslitage efter ålder, små tillverkningsdefekter, mindre lagning, ej funktionstestad.
916864
2021-05-22