Inger Åberg

Inger Åberg
Inger Åberg
Inger Åberg
Inger Åberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGER ÅBERG (samtida): "Rotsaker", signerad och daterad Inger Åberg -98, textil med brodyr, ca 60x61 cm

916877

2021-05-18