Zenith Autosport herrarmbandsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZENITH, armbandsur, AutoSport, gulddoublé, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 587D356, fixoflexarmband, diameter 33 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage
916878
2021-05-23