Zenith Autosport herrarmbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZENITH, armbandsur, AutoSport, gulddoublé, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 587D356, fixoflexarmband, diameter 33 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage

916878

2021-05-23