Per-Olof Olsson

Per-Olof Olsson
Per-Olof Olsson
Per-Olof Olsson
Per-Olof Olsson
Per-Olof Olsson
Per-Olof Olsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER-OLOF OLSSON (född 1949): "Glad såsom fågeln", signerad och daterad Per-Olof Olsson 1987, olja på duk, ca 64x80 cm

916880

2021-05-18