Lena A Linderholm

Lena A Linderholm
Lena A Linderholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Segelbåt, signerad Lena Linderholm, 132/175, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

916884

2021-05-18