Lena A Linderholm
2021-05-18
916884
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Segelbåt, signerad Lena Linderholm, 132/175, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm