Ingrid Nilsson Olsson

Ingrid Nilsson Olsson
Ingrid Nilsson Olsson
Ingrid Nilsson Olsson
Ingrid Nilsson Olsson
Ingrid Nilsson Olsson
Ingrid Nilsson Olsson

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGRID NILSSON-OLSSON (1945-2003): "Språnget",
signerad Ingrid Nilsson Olsson, olja på duk, ca 60x73 cm

916886

2021-05-18