Einar Rosén

Einar Rosén
Einar Rosén
Einar Rosén
Einar Rosén
Einar Rosén
Einar Rosén

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR ROSÉN (1910-1998): "Namnsdagen", signerad och daterad Einar Rosén -91, olja på duk, ca 80x100 cm

916893

2021-05-18