Edition Eté Brosch Silver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BROSCH, silver, i form av skorpion, ögon med små cabochonslipade safirer, kropp med cabochonslipade månstenar, längd ca 82 mm, vikt ca 5.6 g
Enligt uppgift inköpt på Sri Lanka på 1960-talet
Safir med nagg. Fel antal ben.
916907
2021-05-30