Yves Saint Laurent skärp Chr Dior kuvertväska

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YVES SAINT LAURENT, skärp, flätat, rostfärgat, 1970/80-tal, längd 96 cm, CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, brunt skinn, spänne med bokstäverna CD vit- och gulmetall, invändigt märkt Christian Dior, Made in France, 25x17 cm

Väska med bruksslitage (märken)

916916

2021-05-17